Pomoc drogowa Łódź

michalkrk / Pixabay

Pomoc w drodze

Jeśli zdarzy się nam na drodze awaria, to musimy jakoś sobie poradzić. Czasami konieczna jest nam pomoc specjalistów, którzy przyjadą do nas i zabiorą nasz pojazd do warsztatu samochodowego.

Koszt pomocy na drodze
Pomoc drogowa to naprawdę bardzo droga usługa. Tym droższa im dalej jesteśmy od domu. Jeśli na przykład naszym miejscem zamieszkania jest Kraków a jedziemy do miasta Łódź, to koszt przywiezienia auta z Łodzi do Krakowa może nas naprawdę słono kosztować. Kilkaset kilometrów holowania pojazdu to koszt kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Jak widać nie jest to mało.

Im starszy samochód tym drożej
Zabezpieczyć można się wykupując odpowiednie ubezpieczenie, które pozwoli nam jeździć spokojnie, bez zmartwień, ponieważ w razie problemów na drodze, zostanie nam udzielona darmowa pomoc. Trzeba wiedzieć jednak o tym, że stare samochody nie mogą takiego ubezpieczenia otrzymać, więc holowanie auta jest w takim przypadku drogie. Jak widać im starszy samochód posiadamy tym większym kosztem może być dla nas niestety potencjalna awaria i holowanie naszego pojazdu. Trzeba o tym pamiętać.

 

Możesz również polubić…