Lampy wiszące DIY: 5 łatwych i zabawnych sposobów na zrobienie własnych

Pexels / Pixabay

Kiedy myślimy o wystroju domu, myślimy o tym, że możemy stworzyć zupełnie nową przestrzeń. Możemy dodać swój własny styl do wystroju domu i stworzyć nową i niepowtarzalną przestrzeń, która odzwierciedla naszą osobowość. Sposób, w jaki rozmieszczamy światła w pomieszczeniu, również nadaje nowy wymiar naszym domom. Mówi się również, że oświetlenie jest najważniejszą częścią naszych domów i może rozjaśnić atmosferę.

Lampy wiszące są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy mają ograniczony budżet. Lampy te nie kosztują wiele, ale sprawią, że przestrzeń będzie wyglądać elegancko i z klasą. Ponadto dodadzą blasku pomieszczeniu i nadadzą mu nowy wymiar.

Oto kilka pomysłów na lampy wiszące DIY, które możesz wypróbować:

1. Lampa wisząca DIY ze szklanym kloszem

Do realizacji tego projektu wystarczy lampa wisząca ze szklanym kloszem. Kolor klosza należy dobrać do ogólnego nastroju panującego w pomieszczeniu. W tym przypadku jest to biała lampa wisząca ze złotym kloszem.

2. Lampa wisząca DIY z kloszem w kształcie drewna

Do realizacji tego projektu należy kupić lampę wiszącą w kształcie drewna i przyciąć ją. Następnie trzeba będzie pomalować ją farbą tablicową. Będzie wyglądać niesamowicie i doda Twojemu pokojowi modnego klimatu.

3. Lampa wisząca DIY z srebrnym kloszem

Aby wykonać ten projekt, musisz kupić srebrną lampę wiszącą i użyć farby w sprayu, aby nadać jej metaliczny wygląd. Możesz także użyć ulubionej tkaniny i uszyć dla niej poduszkę.

4. Lampa wisząca DIY z kloszem w kształcie drewna

Aby wykonać ten projekt, musisz kupić lampę wiszącą w kształcie drewna i przyciąć ją. Następnie trzeba będzie pomalować go farbą tablicową. Będzie wyglądać niesamowicie i doda Twojemu pokojowi modnego klimatu.

5. Lampa wisząca DIY z kloszem z kryształowego szkła

Aby wykonać ten projekt, musisz kupić lampę wiszącą z kryształowego szkła i dodać do niej mały kryształ. To sprawi, że będzie wyglądać oszałamiająco i doda glamour vibe do swojego pokoju.

Wnioski:

Tak więc, to było pięć najlepszych lamp wiszących DIY, które możesz wypróbować. Jestem pewna, że Ci się spodobają. Jeśli masz jakiś inny pomysł, którym chciałbyś się podzielić, zostaw komentarz poniżej. Z przyjemnością się nimi z Tobą podzielimy.

 

Możesz również polubić…