Koniec świata

Alexas_Fotos / Pixabay

Często słyszymy o końcu świata. Czy jest on nieunikniony? Bywało już wiele dat, które przepowiadali uczeni wyznawcy innych religii. Jednak jak dotąd nic się nie wydarzyło.

Osoby, które wierzą, cały czas mają w głowie słowa z Pisma Świętego, które dokładnie obrazują te ostatni dni. Jednym z wielkich osób, które przewidywały koniec świata, był oczywiście zakonnik z Petrelciny. Podczas rozmowy z Ojcem Pio można było się dowiedzieć, że nadejdą dni ciemności, w których Bóg okaże swój gniew. Wzywa do zapalenia poświęconej świecy, a także gorliwej modlitwy z różańcem w ręku.

Wielki stygmatyk miał także wiele innych wizji, które odmienić mają świat. Wiara w wypowiedziane słowa daje nam siłę, pewność lepszego jutra. Często wierni szukając rozmowy z Ojcem Pio, prosząc o opiekę zostają obdarowani szczególnymi łaskami. Cierpienie i ból znikają, a przychodzi ukojenie. Niezapomniane chwile, które w niespodziewanym momencie odmienią nasze życie. Ojciec Pio twierdzi, że koniec jest bliski, jednak w swoich przepowiedniach nie określa konkretnej daty, która przypadnie na koniec świata. Nic nie jest znane z wyprzedzeniem, Bóg zadziała z zaskoczenia.

 

Możesz również polubić…