Jak nazwać suczkę?

StockSnap / Pixabay

Zwierzaki potrafią mieć ogromny wpływ na nasze życie. Ich pojawienie się w domu zmienia wszystko. Wszędzie ich pełno, cały czas chcą się bawić. O nudzie możemy zapomnieć. Jeśli tylko najdzie nas zły nastrój tutaj również możemy liczyć na wsparcie. Nie bez powodu mówi się przecież, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Jak chcesz się nazywać

Pojęcie decyzji o rasie czy płci pieska to nie lada wyzwanie. Najczęściej rozważamy też czy zakupić zwierzaka w sprawdzonej hodowli czy może dać nowy dom temu ze schroniska. Kiedy już w końcu się zdecydujemy pozostaje do podjęcia jeszcze jedna ważna decyzja. Jak nazwać naszego pieska? Czasami wiemy to już przy pierwszym spotkaniu innym razem sprawia nam to więcej zachodu. Imiona dla suczek są przeróżne i w internecie znajdziemy ich ogromy wybór. Najprościej byłoby zapytać psa jak chce się nazywać. Niestety to tak nie działa.

Na co zwrócić uwagę?

Najlepiej sprawdzi się krótkie i wyraźnie brzmiące imię. Sprawi to, że psu łatwiej będzie na nie reagować. Nasza suczka bez problemy rozróżni czy to ją wołamy. Co do tej kwestii warto również wybrać imię mniej popularne aby podczas spaceru nie mijać dziesięciu imienniczek.

 

Możesz również polubić…