JĘZYK ROSYJSKI ON-LINE

Zachęcamy do nauki języka rosyjskiego przez internet (skype) oraz telefon.

Kontakty biznesowe coraz częściej bazują na rozmowach telefonicznych i korespondencji e-mailowej, dlatego ta forma nauki jest idealnym sposobem na przygotowanie się do współpracy z rosyjskojęzycznymi partnerami.

Zajęcia przez Skype to nowa propozycja nauki języka rosyjskiego dla osób, które nie mogą uczestniczyć w kursach stacjonarnych, ze względu na ograniczoną ilość czasu, nieregularny tryb pracy lub kłopotliwy dojazd.

Uczymy za pośrednictwem Skype’a lub telefonu. Przed lekcją wysyłamy do Państwa materiały, na podstawie których prowadzone są zajęcia. Kładziemy duży nacisk na konwersację i żywy język.
Nasi lektorzy mają bogate doświadczenie zarówno w nauczaniu języka rosyjskiego jak i w codziennych kontaktach z Rosjanami.

Koszt zajęć przez Internet lub telefon wynosi:

  • kurs ogólny – 49 zł/45 minut lub 65 zł/60 minut
  • kurs biznesowy – 59 zł/45 minut lub 79 zł/60 minut

Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Państwa terminie.
Program i czas zajęć ustalamy indywidualnie według potrzeb.

Jeśli zainteresuje Państwa ta forma nauki, prosimy skontaktować się z nami w celu ustalenia terminów, poziomu i profilu zajęć.
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres biuro@centrumrosyjskie.pl lub telefonicznie pod numerami  +48 697 526 256.

Jeśli chcą się Państwo nauczyć języka rosyjskiego szybko i efektywnie, nie tracąc czasu na dojazdy, ta propozycja jest właśnie dla Państwa!